Vaše reference
Michal Jansa - (11.5.2015 18:47 1)
Zdravíme na Emzet. Již po páté jsme zde trávili prodloužený víkend. Děkujeme za super pobyt. Vše bylo O.K. Tak zase za rok. MJ
Martina - Zbýšov (30.3.2014 11:13 2)
Maximální spokojenost. Kuchyně výborná, chutná, kdo měl málo, mohl si klidně přidat. Ubytování čisté, jednoduché. Domluva naprosto bezproblémová, majitelé se snažili vyjít vstříc každému požadavku.
Daňková - Brno (24.6.2013 21:43 3)
Strávili jsme zde víkend- parta 27 lidí s dětmi od 0,5- 12 let. Pro děti od 3 let ideální místo. Klid, obrovská zahrada s prostorným udržovaným trávníkem, oplocená a oddělená keři od okolí, děti si to náramně užili. Večer táborák. Parkování na pozemku. Jezdíme takhle už 10 let na Vysočinu a zde se nám moc líbilo. Ubytování jednoduché, zařízení starší (aspoň se nebojíme, že děti něco zničí) , ale čisté. Jsme nekuřáci, tak nikomu nevadilo, že se zde nesmí kouřit. Protože je nás moc, už nám pan Nekuža nikoho cizího do volných pokojů nedal. Strava chutná, snídaně úplně dostačující, větším dětem radši objednat dospělé porce. Možnost obědů. A pro nás velký bonus - možnost bezlepkové stravy. Z naší strany spokojenost, určitě sem znovu rádi přijedeme.
Kamil Novák - Frýdek Místek (11.2.2013 11:05 4)
Právě jsme se vrátili, vše v naprostém pořádku, jednoduché ubytování, ale čisté, příjemný personál, chutné jídlo. Vše naprosto odpovídá nevysoké ceně. Běžecké stopy nedaleko, poměrně hezky upravené. Byli jsme tam se dvěmi 8-letými dětmi - byly nadšené. Nevím na co jsou zvyklí v Žatci - ale existují lidí kteří jsou prostě hloupí a za cenu běžného pobytu očekávají all inclusive... Mé hodnocení jako zkušeného cestovatele (cestovní ruch mne živí) - kvalita naprosto odpovídá ceně - a je to myšleno rozhodně v dobrém !!!
Dan - Erben (15.4.2009 07:54 5)
Pěkné, jednoduché, ale čisté, výborná kuchyně, příjemná atmosféra.
Algertovi - Brno (23.10.2008 15:00 6)
Již několikrát jsme v milém prostředí rekreačního střediska eMZet prožili krásnou a nezapomenutelnou dovolenou. Srdečné přijetí, příjemná domácí atmosféra, výborná kuchyně a obsluha, klidné prostředí - to vše jsme pokaždé v eMZet prožili.
Vincek Prokeš - Zastávka u Brna (13.8.2008 22:03 7)
Opakovaně se celá naše velká rozvětvená rodina zde setkává již několik roků.I letos jsme zde prožily týden dovolené, uprostřed krásné přírody v příjemném prostředí eMZet střediska manželů Nekužových. V příjemné atmosféře, s výbornou kuchyní,dobrým pivečkem a spřinesenou harmonikou, se dobře upevňují rodinné vztahy. Při návratu do svých domovů, jsme si opět slíbili,že příští rok se zde opět setkáme.
Petra - Brno (25.7.2007 10:15 8)
Byla jsem tam před třemi roky, a byla jsem maximálně spokojená, chování majitelů na 1,kuchně to samé, je tam klídeček,úžasné domácí prostředí,pro odpočinek je to značka ideál, příští měsíc se tam chystám znova, a už se moc těším.je to tam moc báječný,
Pavel Koloušek - Brno (18.4.2007 10:54 9)
Na Třech Studních je velice krásně v létě i v zimě. Ubytování odpovídá ceně. Příjemnou atmosféru vytváří kachlová kamna. Kuchyně je výborná. Celkově jsme byli velice spokojeni.
Jméno:
Město:
Antispam -vynásobte čísla 8 a 8:
Text hodnocení pobytu:

Created by JN, Copyright (c) 2007